Assassin’s Creed Origins Crack İndir

3 Şubat 2018

Assassin’s Creed Origins, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera oyunu. Assassin’s Creed serisindeki onuncu büyük taksit ve 2015’in Assassin’s Creed Sendikası’nın halefi. 27 Ekim 2017’de dünya genelinde Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü.

Oyun Ptolemaik dönemin sonlarına doğru (MÖ 49-47) Mısır’da kuruldu ve gerçek dünyadaki olayların gizli kurgusal tarihini anlatıyor. Hikaye, özgürlük teşvik ederek barış için savaşan Assassins Kardeşliği ile Tapınakçı Siparişine öncülük eden Anayasalların Siparişi – düzenin zorla uygulanması yoluyla barışı isteyen yüzyıllarca süren çatışmanın kökenlerini araştırıyor.

Origins, pacing ve teknik konuların bazılarını eleştirirken hikayeyi, karakterleri, sesli uyarıyı, yeniden işlenmiş oyun sistemi, Mısır’ın sadık dünyasını ve görsel övgü alan eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. Oyun, çok sayıda eleştirmen tarafından seride en iyi ya da en iyi taksitlerden biri olarak övgüyle bahsedildi.