Ashampoo Driver Updater Full Türkçe İndir

5 Temmuz 2018

Artık bilgisayarınız daha fazlasını yapabilir!
Yanlış veya eski sürücüler, her bilgisayar sisteminin düşmanıdır. Genellikle, sürücüler eksik veya umutsuzca modası geçmiş. Ashampoo Driver Updater sadece en iyi sürücüleri değil, aynı zamanda bunları sizin için de yükler.

Güncel sürücüler ile optimum performans!
400.000’den fazla sürücü mevcut
150.000’den fazla cihaz desteklenir
Maksimum sistem kararlılığı

Tarama – yükleme – bitti
Ashampoo Driver Updater ile menü akrobasi gerek yok. İyi tasarlanmış program, bilgisayarınızı hızlı bir şekilde güncel tutmak ve yüksek derecede kullanılabilirlik ile gerçekleştirir. Donanım bileşenlerinizi ve sürücülerinizi analiz eder, sonuçları devasa bir veritabanında karşılaştırır ve sonra güncel olmayan sürücülerin en son sürümleriyle değiştirir.

Maksimum oyun performansı
Sürücüler, çökmeleri önlemek ve kurulu donanım bileşenlerinden en iyi şekilde yararlanmak için sürekli olarak geliştirilmekte ve güncellenmektedir. Özellikle oyunlar, yüksek bir sistem performansından fazlasıyla yararlanır. Mevcut grafik sürücüleri, ihtiyacınız olduğunda size ekstra destek verebilir.

Maksimum güvenlik
Ashampoo Sürücü Güncelleyici ile herhangi bir risk almayacaksınız. Dahili yedekleme özelliği, gerekirse herhangi bir sürücüyü kaydetmenize ve geri yüklemenize olanak tanır. Sadece gerçekten size fayda sağlayan şeyleri koruyun!

Her şey işe yaradığında iyi hissetmek
Belirgin çökmeler olmasa bile, sistem bileşenleriniz en uygun şekilde çalışmayabilir. WLAN kesintileri, tıslama sesi ya da bağlantısız yazıcılar sıkça karşılaşılan sorunlardır. Genellikle, ideal işlevsellikten daha azını sağlamak için Windows varsayılan sürücüleri var. Subpar sürücüleri için daha fazla yer bırakmayın!

Mükemmel bir Windows sistemi
Windows 10’a geçiş, birçok kullanıcı için çok fazla sorun yaratıyordu. Yüklenen donanım bileşenleri hala desteklenecek, ne deniyor ve uygun sürücüler nereden elde edilebilir? Ashampoo Driver Updater zor iş yapar ve sizin için tüm mevcut Windows 10 sürücüleri anında bulur.

Programı indirmek için; Ashampoo Driver Updater İndir